Сигнал № 0001469 / 12.02.2020
Статус: изпратен

Опасна дупка на пътя

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. Сава Михайлов, пред бл. 8 има голяма и дълбока дупка. Улицата е натоварена и основна за ж. к. Гевгелийски. Тротоарите са разбити и в окаяно състояние. Често колите са паркирани навсякъде и не може да се минава.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:144113GI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари