Сигнал № 0001463 / 11.02.2020
Статус: изпратен

Необезопасена шахта

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Шахтата е със сравнително нови капаци, но от едната й страна има дупка, в която без проблеми би хлътнал нечий крак. Осветление липсва, а човекопотокът е голям, още повече че вечер много хора си разхождат кучетата в района.
Моля за взимане на адекватни мерки!
Локацията е Младост 1, до бл. 48. Прилагам снимки с точното местонахождение.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:766807LH-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари