Сигнал № 0001462 / 11.02.2020
Статус: получил отговор

Продънена шахта

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Шахтата се намира точно пред пешеходната пътека на бул. Йерусалим до студио Венера и Мистър Пица. Решетката е ерозирала и има нужда от подмяна, тъй като стотици хора минават през нея ежедневно и съществува риск съвсем скоро тотално да се продъни.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:608586BU-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
21.05.2020
Столична община - Район "Младост"
SN:608586BU-NC
Продънена шахта 21.05.2020. - ОТГОВОР НА СИГНАЛ СОА20-КЦ01-11567/2.04.2020. - К/Е ЙОТОВ
Коментари
Няма коментари