Сигнал № 0001405 / 15.01.2020
Статус: получил отговор

До кога ще паркират ?

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Неправилно всекидневно паркиране от сутрин до вечер на Вапцаров от лявата страна пред р-т.Кошарите
Задръстват движението. Отдясно е зелена зона,а отляво си паркират необезпокоявано разни скъпи коли който задръстват движението. Сложете знак спирането забранено от ляво на улицата. Знаете за този проблем, но никакви мерки не взимате.Защо ,да не вие страх от саморазправа от мутрите който спират?

.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:133593OB-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
16.01.2020
Столична община - Район "Лозенец"
Re: HelpBook.info - До кога ще паркират ?...
Вашият сигнал е заведен под номер РЛЦ20-ЕВ00-38/16.01.2020 г. в деловодството на район "Лозенец". Ще получите отговор в регламентирания срок. Напомняме Ви, че район "Лозенец" не обработва анонимни сигнали. Благодарим Ви, че се свързахте с нас! >
28.01.2020
Столична община - Район "Лозенец"
До кога ще паркират ?...
Приложено Ви изпращаме отговор на електронно писмо с вх. № РЛЦ20-ЕВ00-38/1//28.01.2020 г. Оригиналът на писмото можете да получите всеки работен ден от 08:30 до 17:00 часа, от деловодството на район „Лозенец” на адрес бул. „Васил Левски” №2, етаж 1. Успешен ден!
Коментари
Няма коментари