Сигнал № 0001395 / 10.01.2020
Статус: изпратен

Задушлив дим

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
За поредна година, обитателите на жил.кооперация в кв.Модерно предградие, ул.Методи Македонски 20 са принудени да дишат гъст, задушлив дим, бълван от комина на непосредствено намираща се пред кооперацията къща /с адрес ул.Братя Станиславови №17-втора къща от дясно, посока бул.Сливница/. Въпреки многократните ни молби към собствениците, отговора е един и същ -„Да сме гледали къде си купуваме жилища“
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:555790DX-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари