Сигнал № 0001327 / 01.12.2019
Статус: изпратен

Неработещо осветление около автобусната спирка пред блок 351Б, Младост 3

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Уличните лампи около спирката не работят от поне 1 седмица. Става адски тъмно когато се скрие слънцето. За ориентир това е спирката:

https://www.google.com/maps/uv?hl=bg&pb=!1s0x40aa86c3bcc5073b:0x2f4d68da7a530ba6!3m1!7e115!4zL21hcHMvcGxhY2UvJUQwJUIxJUQwJUJCJUQwJUJFJUQwJUJBKzM1MSVEMCVCMS9ANDIuNjM3MzkyNiwyMy4zODQ1ODMxLDNhLDc1eSwxNTEuODNoLDkwdC9kYXRhPSEzbTQhMWUxITNtMiExc3c5ZzkzbV9oQ0pwQzhQaTdwOXh5SUEhMmUwITRtMiEzbTEhMXMweDQwYWE4NmMzYmNjNTA3M2I6MHgyZjRkNjhkYTdhNTMwYmE2P3NhPVg!5z0LHQu9C-0LogMzUx0LEgLSBHb29nbGUg0KLRitGA0YHQtdC90LU&imagekey=!1e2!2sw9g93m_hCJpC8Pi7p9xyIA&sa=X&ved=2ahUKEwjY_cb0hJXmAhWC2aYKHcRWAooQpx8wCnoECBIQBg
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:206816HI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари