Сигнал № 0001322 / 28.11.2019
Статус: изпратен

Неработещо електронно табло на спирката на ТУ-София в посока център

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От 1 седмица таблото не работи, т.е. показва единствено една и съща информация - автобус 88 и 15 минути до пристигане. Крайно време е някой да проверява поне веднъж седмично таблата по спирките
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:205176KS-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари