Сигнал № 0001320 / 28.11.2019
Статус: изпратен

Отрязано дърво пред заведение!?зада не им пречи на бизнеса!!!

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ъгала на ул.Христо Силянов и ул.св.Никола Нови в стар трафопост,срещу спирката на рейс 83,от скоро се появи денонощно заведение,и най лошото е че най нагло те отрязаха едно дърво на тротоара пред заведението зада не им пречело!!!това дърво е на 50 год.и е скандално да бъде отрязано заради едно заведение.
Моля компетентните органи да вземат мерки и тези лица да бъдат наказани и да бъде засадено ново дърво за тяхна сметка,тяхната постъпка е могло потъпкване на законите и правилата.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:420244QC-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари