Сигнал № 0001273 / 06.11.2019
Статус: изпратен

Сметосъбиране в ж.к. Обеля

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В близост до бл. 5, находящ се на ул. 14-та в ж.к. Обеля, са поставени два контейнера са битови отпадъци. Сметосъбиращата компания изпразва само по един, като оставя отпадъците в другия. Това е предпоставка за развитие на гризачи в околоблоковото пространство.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:568067WQ-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари