Сигнал № 0001272 / 04.11.2019
Статус: изпратен

ул Здраве , гр. София

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

Пиша този сигнал за трти път

Обръщам се към Вас във вързка с участък на ул Здраве, София, между ул Родосто и Хан Персиан

Всеки ден минавам с колата от там за работа. Днес ( 9.07. - подадох пърия сигнал)с изненада установих, че тази отсечка е двупосочна , въпреки , че на карата е означена като еднопосочна. В този участък от едната страна на платното има обособени места за паркиране в Зелена зона и платното е с ширина за преминаване на една кола . Не виждам логика в такава организация на движението при положение , че ул. Никола Славко е организирана в посока така , че да се осигури подходящо движение без да се получават нелепи ситуации две коли една срещу друга, без мчсто за маневри.

Благодаря за отделеното време

Оставам на разположение

Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:180494XK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари