Сигнал № 0001213 / 09.10.2019
Статус: изпратен

Изоставен катастрофирал автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Въпросният фирмен автомобил престоява месеци наред пред пакинга на блока, срещу офиса на фирмата.
Претърпял е катастрофа и видимо не е в движение.
В квартала паркирането е особено трудно и не смятам за редно колата да заема излишно паркомясто.

Адресът е: ул. „Никола Генадиев“ 5, Младост 1
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:542050YB-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари