Сигнал № 0001070 / 14.08.2019
Статус: изпратен

Разбита пътна настилка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пътната настилка на адрес ул. „Кукуш“ 1, 1345 ж.к. Захарна фабрика
след спирката на автобусна лини 82 посока ул. Йосиф Шросмайер е образувана дупка.Поради липсата на павета от уличната настилка и интензивния трафик в района разбитата настилка се увеличава с всеки изминал ден.По протежения на цялата павирана улица има нужда от ремонти.Прилагам снимков материал.Тротоарите също са в много лоша състояние.Моля за съдействие !
Благодаря.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:263718HB-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари