Сигнал № 0001054 / 08.08.2019
Статус: получил отговор

Тротоарите в кв.Лозенец

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изпращам ви стоянието на тротоара на ул.Якубица, започващ от трамвайна спирка "Милин камък" нагоре до ул. "Якубица" номер 11, е напълно разбит, абсолютно невъзможен за преминаване от майки с колички, инвалиди, малки деца, та дори и от граждани без специални нужди. Сложени са колчета за зелената зона, но никой не си е направил труда да оправи и самия тротоар. В условия на дъжд, преминаването е невъзможно, защото св събират огеомни локви, хората ходят по пътя за коли, зимата св случват постоянни инциденти, ако някой се опита да прекоси това подобие на тротоар. Моля обърнете внимание и предприемете някакви мерки за неговото ремонтиране, тъй като повече от 10години никой не се заема.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:408822AC-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
16.08.2019
Столична община
SN:408822AC-NC
Уведомяваме Ви, че сигналът Ви е изпратен до районна администрация "..Лозенец." за извършване на проверка на място и изготвяне на становище, необходими на Столична община за последващо процедиране
Коментари
Няма коментари