Сигнал № 0001000 / 09.07.2019
Статус: изпратен

Нужда от ремонт на електронно табло

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Таблото на спирка "Плиска" в посока центъра не работи и се нуждае от ремонт. Спирката е адски натоварена както всички знаем и за това моля за бърза реакция.

Благодаря!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:548617JW-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари