Сигнал № 0000999 / 08.07.2019
Статус: изпратен

Счупена метална конструкция

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
До Хоум Макс посока Варна Мол по булевард Владислав Варненчик на стълба за улично осветление, прихващащите елементи на флагчето изобразяващо гербът на общината към него са се счупили и има голяма вероятност да падне върху някой автомобил/човек.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:172218AD-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари