Сигнал № 0000995 / 07.07.2019
Статус: получил отговор

Неправилно паркирани коли Люлин 5

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Моля, да обърнете внимание на неправилно паркираните коли върху тротоара между блок 550 и газстанция "Радигаз" на бул. Петър Дертлиев в ж.к. Люлин 5. Една от колите (БМВ с рег. номер СА 1423 ХК) не е местена през последните месеци. Няколко пъти е подаван сигнал, но резултат няма, а едни и същи коли продължават да паркират там. Неправилно паркирани коли има и в зелените площи до самия тротоар, една от които е камион без регистрационен номер. Всички тези неправилно паркирани автомобили пречат на видимостта на автомобилите, излизащи от улицата пред блок 550, отделно затрудняват пешеходците да преминават през тротоара. Майки с колички са принудени да вървят по самия булевард Петър Дертлиев, поради невъзможност да ползват тротоара.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:067913VE-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
24.09.2019
Столична община - Район "Люлин"
SN:067913VE-NC
Писмо по компетентност до "Общинска полиция" СДВР с копие до "Контактен център" относно: Неправилно паркиране на бул. Петър Дертлиев в ж.к. Люлин 5.
Коментари

Краси ( преди 3 месеца )

На голяма част от сигналите Люлин инспекторат не взимат мерки, Моля Столичен инспекторат да вземе мерки и Инспекторат Люлин да си изпълни задълженията си!!!
1 - 1 от 1