Сигнал № 0000976 / 28.06.2019
Статус: изпратен

Изоставен опасен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте!
От около два месец до блок 47 в кв. Чайка стои изоставен и разграбен лек автомобил Пежо, бял на цвят без регистрационни номера. Моля, да бъдат предприети съответните мерки по отстраняването на автомобила от компетентните органи.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:036405UB-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари