Сигнал № 0000942 / 11.06.2019
Статус: получил отговор

Опасни стълбове на улично осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте! Изпращам Ви няколко снимки на опасни стълбове на уличното осветление. Района е на улиците Партений Нишавски-Средна гора-Добруджански край до магазина на Лидл. Единия стълб до стълбите на ул. Добруджански край е наклонен опасно. Липсват капаците и кабелите са открити. Деца бъркат в кабелите!!!!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:050526UD-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
19.08.2019
Столична община - Район "Възраждане"
SN:050526UD-NC
Сигналът Ви е изпратен за проверка до фирмата, поддържаща уличното осветление.
Коментари
Няма коментари