Сигнал № 0000935 / 10.06.2019
Статус: изпратен

Запушени дъждоотводнителни шахти

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В кв. "Левски-Г", пред блок 36 има запушени дъждоотводнителни шахти.
След всеки дъжд, а и след топене на снега, се образува огромна локва, която причинява неудобство както за опитващите се да паркират в огромната локва, така и за всички живеещи в блока, заради мръсотията и калта, която се разнася по тротоарите, респективно във входовете и т.н.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:438240AL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари