Сигнал № 0000777 / 15.03.2019
Статус: изпратен

Разбит асфалт и огромни кратери

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. "Димитър Пешев", в близост до ул. "Капитан Любен Кондаков", пътната настилка е в безобразно състояние! Грамадни дупки, изровен и напукан асфалт и то на завой. Изпотрошихме си колите, а плащаме огромни данъци!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:751956WV-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари