Сигнал № 0000774 / 13.03.2019
Статус: изпратен

Изоставени коли

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На кръстовището на ул. Билина ливада и ул. Суходолска, което е много близо до бул. Ал. Стамболийски има няколко изоставени коли, като са от всички страни на кръстовището.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:096360OF-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари