Сигнал № 0000772 / 13.03.2019
Статус: изпратен

Паднали плочки

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На спирка бул. Ал. Стамболийски на трамвай N8 плочките са разбити и падат. От другата страна спирката е на такова място, че на хората се налага да ходят по трамвайната линия.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:208135XA-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари