Сигнал № 0000771 / 13.03.2019
Статус: изпратен

Окаян тротоар до детска градина

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Скоро беше ремонтиран дворът и оградата на ДГ 196 "Шарл Перо", но една част от тротоарът беше оставен в много лошо състояние. От към ул. Могилата плочките са счупени, изровени, разместени или липсват.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:804822UZ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари