Сигнал № 0000770 / 12.03.2019
Статус: изпратен

Амортизиран тротоар и полуотворена шахта

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. "Продан Таракчиев", около автобусната спирка, посока Терминал 1, тротоарът е в трагично състояние. Уронени плочки, остатъци от неравна настилка, кал, мръсотия и огромни локви. На спирката се намира и шахта, на която единия капак липсва, а от там стърчат кабели. Всичко това създава пречки и опасности за преминаващите пешеходци и чакащите на спирката.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:248187YK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари