Сигнал № 0000767 / 07.03.2019
Статус: получил отговор

Неправилно паркиране

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

Всяка сутрин и вечер около 32 СОУ на бул. Тодор Александров посока Опълченска има спрели автомоболи, въпреки знака, оказващ, че престоя и паркирането са забранени. Това много затруднява трафика и предизвиква огромни задръствания.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:163095CP-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
10.05.2019
Столична община - Район "Възраждане"
SN:163095CP-NC
ПО СИГНАЛ - Неправилно паркиране
Коментари
Няма коментари