Сигнал № 0000766 / 07.03.2019
Статус: изпратен

Огромни кратери

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

След поставяне на хидранти по улица Суходолска от ЖП прелеза до кв. Западен парк улицата заприлича на лунен пейзаж. Кръстовището на ул. Кубан и ул. Суходолска е напълно разрушено, дупките са огромни и много дълбоки. От там минава градски транспорт -автобус 77 и 72, трафика е оргомен предвид това, че хората живеещи в Перник, Бучино и Суходол минават от там.
Общината за пореден път нехае, а хората си чупят колите, плащайки огромен пътен данък.

Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:338674UF-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари