Сигнал № 0000763 / 07.03.2019
Статус: изпратен

Изоставен автомобил от повече от 10 години!

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте! Отдавна наблюдавам изоставен автомобил марка Хонда, на улица Майор Горталов пред блок 31Б. Не е местен оттам повече от 10 г. Заема паркомясто, а те са малко. Със свалени номера е. Моля да се вземат мерки по репатрирането му до автоморга! Благодаря! Антони Карданов
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:816421IM-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари