Сигнал № 0000761 / 05.03.2019
Статус: изпратен

Замърсяване на въздуха

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
София, Ул. Ген. Георги Вазов 32, в пристройка с вход от към ул. Григорий Цамблаг, която беше пекарна за закуски, от 2-3 години собственикът настанява “наематели”, от ромски произход.
Отопляват се с печки, горейки стари мебели и други боклуци. Цепят ги на двора, но след скандал от моя страна и заплахи, че ще пусна жалба, болкуците се цепят във вътрешносттс на двора, зад пристройката.
Коминът им е на нивото на прозорците ни, нито може прозорец да се отвори, нито можем да си ползваме просторът на балкона, заради пушаците и миризмите.
Моля за съдействие и помощ от ваша страна.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:173293UE-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари