Сигнал № 0000749 / 20.02.2019
Статус: получил отговор

Системно паркиране в зелени площи

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Зелената площ между блокове 113 и 114А в жк.Хиподрума е превърната в паркинг, улица Феликс Каниц тъне в кал заради колите, които паркират там. Моля, да се вземат мерки от отговорните институции, нарушителите да бъдат наказвани. Няма да е лошо да се вземат превантивни мерки, като се изградят прегради, които да пречат на паркирането в зелената площ.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:144799OI-NC
Последователи: 1
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
01.03.2019
Столична община - Район "Красно село"
Относно паркиране на ППС в тревните площи между бл. 113 и бл. 114 в ж.к. "Хиподрума"
Уважаеми дами и господа,
Във връзка с постъпил от Вас сигнал с рег. инд.  РКС19-ЕВ00-157/22.02.2019 г. приложено Ви изпращаме отговора на районната администрация.
 
 
 
С уважение,
ирена якимова
Юрисконсулт
Район „Красно село“-СО
София 1612, бул. „Цар Борис III“ № 124
Тел.: 02 895 11 02
 
 
 
 

05.04.2019
Столична община - Район "Красно село"
SN:144799OI-NC
24.04.2019
Столична община - Район "Красно село"
Re: SN:144799OI-NC
ТРЕВНИ ПЛОЩИ МЕЖДУ БЛ. 113 И БЛ.114 В ХИПОДРУМА
18.09.2019
rootа
Без промяна
След получаването на отговорите от община "Красно село" реших, че може би нещо ще се случи и зелените площи ще станат "зелени", но уви лятото мина и положението си е същото.
Коментари
Няма коментари