Сигнал № 0000741 / 14.02.2019
Статус: изпратен

Сметище за гуми пред болница "Надежда"

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Сметище за гуми пред болница Надежда. Близостта с Факултета и Виатнамските общежития е предпоставка за горене на гуми и отново опасно мръсен въздух.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:100408WY-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари