Сигнал № 0000733 / 11.02.2019
Статус: получил отговор

Лоша пътна мрежа в кв Враждебна.

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изключително лошо състояние на пътната мрежа в кв Враждебна. Многократно сигнализиране в кметството на Враждебна, но дежурния отговор е, че за 2018 година няма предвидени средства за ремонт.
Някои от улиците са трудно проходими, освен многобройните дупки има и такива като траншей по цялата ширина на пътя.
Подавани са сигнали също и в приложението Civi, но напразно.
Приложено Ви изпращам само малка част от описания проблем.
Благодаря за отделеното време.
Соколов
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:245386QW-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
03.04.2019
Столична община - Район "Кремиковци"
SN:245386QW-NC
Уведомяваме Ви че годишните програми за отделните райони се съставят изцяло от районната администрация. Основни ремонти и изграждане на нови улици по инвестиционната програма на Столична община също се извършват по предложение на съответната районна администрация.
05.04.2019
Stonyss
Относно: SN:245386QW-NC
Благодаря за отговора.
Бихте ли били така добри да обясните какво точно имате предвид. И ако ми позволите, бих редактирал Вашия отговор или поне да поставя препинателните знаци!
Коментари
Няма коментари