Сигнал № 0000732 / 11.02.2019
Статус: изпратен

Опасна сграда на здравно заведение

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Прилагам снимки на рушаща се и потенциално опасна ограда намираща се на ул. "Хан Пресиян", принадлежаща на СБАЛ по инфекциозни и паразитни болести. Оградата е занемарена от години, а найлоновите ленти ги поставиха преди около година и половина. От тогава няма никакво раздвижване по въпроса за ремонт или отстраняване на изключително опасното съоражение. Чака се тоновете тухли и мазилка да се срутят на някой на главата ли? Отделно, по тротоара е невъзможно да се върви, от едната страна е наклонената ограда, от другата- паркирани автомобили, по средата уличен стълб. На въпросната улица се намират няколко болници, достъпът до тях е силно затруднен, особено за слабо подвижни хора и пациенти с колички. Моля, вземете мерки до като не е станала някоя беля!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:769204WE-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари