Сигнал № 0000728 / 09.02.2019
Статус: изпратен

Детска площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Детската площадка, намираща се на ул. Лайош Кошут, отсечката между бул. Христо Ботев и ул. 20-ти април, така наречена "Дебъра", е занемарена от години. В непосредствена близост се строи някаква църква...вече доста години, като зданието е изнесено по-близо до улицата, като така скрива площадката и я е превърнало в свърталище на наркомани, тоалетна на хамалите, които стоят на бул. Христо Ботев и всичко друго, но не и детска площадка....!!!! Съоръженията са от моето детство през 90-те години!!!!! Надявам се да може да се направи нещо по въпроса.....
Благодаря!!!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:504013FY-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари