Сигнал № 0000724 / 08.02.2019
Статус: изпратен

Никаква промяна в кв.Западен парк - невъзможност да се ползва тротоарите

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Май месец 2018г през вашата платфорама изпратих "СИГНАЛ № 0000308 / 25.05.2018", който съдържаше следната информация:
"Здравейте,
Бих искал да сигнализирам, че тротоарите и площадките в кв.Западен парк по протежението на ул.Западна от бл.85 до бл.116 и в междублоковите пространства са в окаяно състояние с постоянно паркирали по тях автомобили локви и много кал по пропадналата или лошо изградена настилка."
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:104995BO-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари