Сигнал № 0000720 / 06.02.2019
Статус: изпратен

Неработещо осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Неработещо улично осветление пред блок 33 Овча купел 2
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:585285DQ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари