Сигнал № 0000715 / 02.02.2019
Статус: изпратен

Да се направи пътека за вървене

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

Приложено Ви изпращам снимки от калта, която се образува след дъжд и сняг и всички хора, минаващи от там я газим.
Много моля да се направи пътечка за вървене, тъй като потока от хора не е никак малък!
Става въпрос за ж.к. Зона Б-19, до блок 6 на Константин Величков, откъм ж.к. Сердика е въпросното място, там където е мостчето на Перловската река, до един висок блок. В началото на зимата се изгради детска площадка до високия блок, но уви пътека така и не се направи и всъщност минаването става, газейки в калта. Тоест въпросния терен е връзката на живущите в ж.к. Сердика с отиването към бул. "Константин Величков", за да хванат транспорт или отивайки към "Александър Стамболийски".

Благодаря!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:039980UR-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари