Сигнал № 0000713 / 31.01.2019
Статус: изпратен

Огромни дупки

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На Околоръстен път, посока Бояна, на метри преди кръстовището с Цар Борис III, в най-дясното пътно платно са се отворили не дупки, а кратери, които сериозно възпрепястват преминаването на кръстовището. Аналогичен е и случай в локалното платно на Околовръстен път, посока Горна Баня на пресечката с ул. Любляна - там вече буквално няма начин да се заобиколят изкопите.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:622827BQ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари