Сигнал № 0000691 / 19.01.2019
Статус: получил отговор

Разбит тротоар ул. 20-ти април

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Разбит тротоар на ъгъла но ул. 20-ти април и Лайош кошут. Разбит тротоар на ул. 20-ти април между Македония и Дамян Груев. Последния ремонт на този участък е от априлски пленум на БКП от 1956-та година :)
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:812757ZX-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
14.03.2019
Столична община - Район "Красно село"
SN:812757ZX-NC
Възлагането на ремонтните работи се извършва по предложение на районните администрации. Сигналът e изпратен до район "Красно село" за оглед и преценка за включване в програмата за текущ ремонт.
Коментари
Няма коментари