Сигнал № 0000674 / 09.01.2019
Статус: изпратен

Паркирали автомобили в тревни площи

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ежедневно паркиране на автомобили в тревните площи и детските площадки на ул. Голаш откъм ул. Каймакчалан.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:918655SS-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари