Сигнал № 0000666 / 28.12.2018
Статус: изпратен

Дупки на пътното шосе

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Моля да се асвалтират дупките на ул. Блага Димитрова 27. Дупките са ужасно дълбоки.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:649153BU-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари