Сигнал № 0000664 / 21.12.2018
Статус: изпратен

Агресивни кучета

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ежедневно биваме атакувани от глутница агресивни кучета (може би 10 на брой), които са пуснати свободно от ромите, живеещи на ул. Канала, Дружба 1. Въпросните животни нападат не само мен и семейството ми, но и други хора. Живея на ул. Тирана 25 и се Налага да използвам лютив спрей, за да се защитя.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:184995MI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари