Сигнал № 0000663 / 20.12.2018
Статус: изпратен

Неизвозен боклук и счупена кофа

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул.Майстор Павел от Кримин 28 кофата за боклук се изхвърля през ден и поради това е постоянно преливаща. Кофата е недостатъчна защото там се построиха много кооперации а контейнерът е един от 20гадини, когато кооперацията беше една. Контейнерът е счупен и е оставен на улицата вместо да се прибира на мястото му. Преди 10дни подадох сигнал в Столичен инспекторат но промяна няма.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:745691EP-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари