Сигнал № 0000646 / 12.12.2018
Статус: получил отговор

Неработещо осветление ул. Иван Рилски

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От няколко месеца не работи уличното осветление на ул. Иван Рилски от бул. Христо Ботев до бул. Скобелев
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:763659JE-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
08.02.2019
Столична община - Район "Красно село"
SN:763659JE-NC
Сигналът Ви е предаден на фирмата, поддържаща осветлението в района за проверка.
Коментари
Няма коментари