Сигнал № 0000636 / 03.12.2018
Статус: получил отговор

неработеща улична лампа

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От известно време улична лампа на ул. Крушова градина 33 не свети. Лампата покрива диапазон от 100 метра и се получава доста тъмен участък от улицата, която и без друго е в окаяно състояние. Моля ви да сложите крушка на лампата.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:137655AZ-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
05.12.2018
Столична Община - Район "Витоша"
SN:137655AZ-NC
Сигналът Ви е предаден на фирмата, поддържаща осветлението в района за проверка.
Коментари
Няма коментари