Сигнал № 0000612 / 06.11.2018
Статус: изпратен

Лоша маркировка на пешеходна пътека

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Маркировката на пешеходната пътека на ул.Велчо Атанасов и ул. Блага Димитрова се нуждае от спешно освежаване.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:211601HK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари