Сигнал № 0000611 / 06.11.2018
Статус: изпратен

Контейнери за боклук на пешеходна алея

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Контейнери за боклук блокират пешеходната алея на кръстовището на ул. Велчо Атанасов и ул. Погледец
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:303869IB-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари