Сигнал № 0000609 / 04.11.2018
Статус: изпратен

Счупени кофи за боклук, отпадъци навсякъде!

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Пиша Ви от София, кв. Манастирски Ливади. Вече повече от месеци едни от малкото кофи за боклук на ул. Миленко Радомирец са напълно разбити, без капаци и хвърлянето на боклук в тях е почти невъзможно. Съседите изхвърлят строителните си отпадъци извън тях и иначе чистата ни улица вече прилича на кофа за смет. Общината не реагира, а в района непрекъснато се разхождат майки с колички и малки деца. Настоявам кофите да бъдат подмнени, за да може кварталът да възвърне нормалния си вид.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:307797NB-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари