Сигнал № 0000608 / 31.10.2018
Статус: получил отговор

Незаконни павилиони

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На територията на ж.к."Мусагеница" срещу блок№110, вх.В се изграждат два павилиона в натоварено междублоково пространство. Единият павилион е изграден в непосредствена близост до трафопост и в случай на пожар би препятствал гасенето му. Търговска площ ли е междублоковото пространство, при положение, че не са осигурени достатъчно свободни площи при без друго претовареното улично движение.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:117561ZC-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
22.11.2018
Дирекция за национален строителен контрол (ДНСК)
Re: писмо
Приложено, изпращам отговор.
Коментари

mavr ( преди 2 месеца )

Пореден пример за корупция гарнирана с безхаберие.....
1 - 1 от 1