Сигнал № 0000607 / 31.10.2018
Статус: изпратен

Системно неправилно запушване на пешеходна зона

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На улица Ами Буе 84а в квартал Хиподрума има някаква фирма, която зарежда електроавтомобили. За целта автомобилите системно спрират НА ТРОТОАРА и по този начин възпрепятстват изцяло придвижването за часове наред. Лично виждам как майки с детски колички са принудени да вървят по пътното платно с риск за тях и за детето.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:335411ZO-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари