Сигнал № 0000605 / 26.10.2018
Статус: изпратен

Лошо състояние на градинката за разходка на домашни кучета в кв.Чайка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Оградата е под всякаква критика,тревата почти я няма,ЕДИН вход.Има дърво, което вчера 25.10.18 падна,едва ли някой ще го изнесе.НЯМА ВОДА!!!Всяко животно има нужда от вода. Осветление в градинката няма, а около нея е прекалено слабо. Според закачените бележки се обезпаразитява,но аз лично силно се съмнявам.Трябва още една градинка за малки кучета!Всеки един от "общинарите" е ходил из чужбина нека се загледат и приложат опитът на хората,не само да цъкаме с език и да си казваме "то не може да стане"
Многократни жалби са пускани и резултати никакви.Г-н Тодор Иванов много любезено отговаря и нещата се забравят,до следващата жалба и така до безкрай. Директно предлагам на Община "Приморски" дарение още една врата,която ще заплатя и предоставя безвъзмездно,от тях поставянето(срещу изхода на подлеза от "Пазарчето на Чайка".
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:159450NG-NC
Насочен към: Община Варна
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари